I Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Techniki Jazdy

W dniu 09 grudnia 2017 roku w Krakowie na obiekcie ODTJ Moto Park Kraków odbyła się pierwsza w Polsce konferencja dla instruktorów techniki jazdy o tematyce bezpośrednio związanej z aspektami pracy instruktorskiej. Bardzo Dziękujemy Wszystkim Naszym gościom za przybycie oraz niezwykle profesjonalnym prelegentom za podzielenie się wiedzą i refleksjami nad współczesnym stanem motoryzacji. Szczególne podziękowania dla Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Pana Dr Bogusława Madeja, Lexus Kraków Pana inż. Tomasza Bogackiego, Hamaton Pana inż. Dariusza Walisiaka, Moto Park Kraków całego personelu ODTJ i Michał Kościuszko WRC rally team, Grupa LOTOS „Mistrzowie w Pasach” Pana Łukasza Jędryska, Edudriftring, 4kola.eu Ireneusz Cukier oraz kolegów Jerzego Smagały i Rafała Michalczaka.

 

Ostatnie prelekcje oraz fachowa dyskusja jaka wywiązała się na koniec spotkania przeszła nasze oczekiwania i utwierdziła Nas o potrzebie kolejnych spotkań branży fachowców celem propagowania najnowszej wiedzy o technologiach oraz wymiany doświadczeń profesjonalistów.

Stowarzyszenie podjęło również w ramach walnego zebrania nowe kierunki działania oraz określiło zakres problemowy w jakim będzie składać propozycje zmian legislacyjnych do Władz Rzeczypospolitej Polskiej. Wewnętrzne szkolenia oraz wymiana doświadczeń stanie się priorytetem organizacji w celu podnoszenia jakości szkolenia kierowców w Polsce oraz standaryzacji całego procesu kształcenia zaczynając od szkolnictwa podstawowego przez ośrodki szkolenia kierowców do ODTJ-ów włącznie. gdyż proces ten należy traktować jako całość i każdy element jest niezwykle ważny.

Raz jeszcze dziękujemy Naszym Gościom z całego kraju za uczestnictwo w spotkaniu i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez PSITJ.